Stírací plakát - 69 nápadů na hrátky

Stírací plakát - 69 nápadů na hrátky

24 bodů do věrnostního systému

69 vzrušujících, romantických a dobrodružných aktivit pro páry nejen do postele! Více

Doprava a platba

489 Kč
poslední 1
ks

69 vzrušujících, romantických a dobrodružných aktivit pro páry nejen do postele! Více

Doprava a platba

Vstupte do světa nekonečných smyslných možností s naším stíracím plakátem "69 nápadů na hrátky". Tento jedinečný plakát spojuje vzrušení, nápaditost a dobrodružství ve světě intimního potěšení.

S 69 různými nápady na hrátky, tento plakát vám poskytne nevyčerpatelný zdroj inspirace pro vaše intimní chvíle. Od klasických až po odvážné nápady, tato sbírka vás přivede k novým úrovním blízkosti a uspokojení.

Nemůžeme zapomenout na 25 poloh z Kámasútry, které jsou zobrazeny na tomto plakátu. Tyto polohy vám pomohou prozkoumat hlubší propojení s vaším partnerem a objevit nové aspekty vašeho intimního života.

Kromě toho najdete na plakátu 20 různých míst, která vás pozvou k objevování nových a nezapomenutelných dobrodružství. A 24 hravých úkolů přidává do mixu další vzrušení a napětí.

Tento stírací plakát není jen dekoračním prvkem, je to průvodce pro vaši cestu za poznáním a uspokojením. Přiveďte novou jiskru do svého vztahu nebo zkoumejte své vlastní touhy a fantazie. Stírejte nápady, objevujte nová místa a plňte hravé úkoly na cestě k vzrušujícímu intimnímu dobrodružství.

Tento stírací plakát je také ideálním darem pro páry, kteří chtějí prozkoumat nové horizonty v jejich vztahu. Přestaňte snít a začněte stírat a objevovat s naším stíracím plakátem.

Parametry
Barva Fialová
Hmotnost 154,9 g